تبلیغات
خاطرات و نظرات یک ایرانی ساکن لبنان - انفجار بیروت کار دشمن یا خودزنی؟ moodkerbes.info وبلاگ   به آدرس جدید منتقل شد. از این پس در وبلاگ جدید پذیرای شما هستم. moodkerbes.info  
 
درباره وبلاگ


استفاده از مطالب این سایت در صورتی که در آنها تغییری ایجاد نشود بلامانع است

مدیر وبلاگ : mood kerbes
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
خاطرات و نظرات یک ایرانی ساکن لبنان
www.moodkerbes.com
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
1392/10/10 06:15 ب.ظ
سلام
به چله نشینی های باغ گمشده...
دعوتید!
http://rej3at-e-sadr.blogfa.com
1392/10/9 01:42 ب.ظ
سلام
اول این که انفجار به آن مهیبی! شما چطور متوجه نشدید؟! ما پایگاه ملارد منفجر شد کل کرج به همراه بخش هایی از تهران لرزید! البته ما چون انتظار انفجار را نداشتیم به گمانمان زلزله یا رعد و برق آمد.
دوم احتمالاً هواپیماهای اسرائیلی آمده بودند ببینند کار چه کسی است. لابد خودشان هم متعجب شده بودند که چه کسی روی دستشان بلند شده؟ به غیر از اسرائیل چه کسی می تواند این عملیات دقیق را انجام دهد؟
سوم این سطر آخرتان چندان عجیب و دور از ذهن نیست بستگی دارد این مدارک در کجای ماشین قرار داشته امکان دارد در اثر موج انفجار به پیرون پرتاب شده باشد
mood kerbesخیلی مهیب نبود.
1392/10/9 01:23 ب.ظ
خبرهایی که از لبنان میبینم خیلی نگرانم میکند ان هم برای حزب لله ..شنیدم حزب 14 مارسی ها روی ترور شطح خیلی مانور میدهند که ا حتمالا در دولت جدید به نفعشان باشد!! کاش ما هم از انفجار در مقابل سفارت ایران یه نموره دادوبیدادی مانوری !!!!
mood kerbesدقیقا. اگه یادتون باشه من پیشنهاد کرده بودم سفیرمون همچین استفاده ای بکنه و البته پیش بینی هم کرده بودم که نکنه!
1392/10/9 12:20 ب.ظ
سلام دقیق متوجه پیامتان نشدم منظور شما از کله گنده ها سپاه هست یا وزارت خارجه ،واما مرقوم نفرموده بودید که غالب کارهای فرهنگی لبنان در چه زمینه ای هست و اماالان حوزه کار سازمان ارتباطات اسلامی در لبنان چگونه هست و اینکه شما اطلاعی از ورود به سازمان ارتباطات اسلامی دارید یا خیر ؟ عذرخواهم از این همه سئوالی که با عث اذیت شما می شود
mood kerbesمطمئنا منظورم وزارت خارجه نبود.زمینه کار فرهنگی رو هم نفهمیدم که منظورتون چی هست.این سازمان را هم نمی شناسم و اثری از آن ندیده ام.
کمی توضیح بدهید تا بتوانم کمکتان کنم.
1392/10/7 06:27 ب.ظ
سلام به نظر شما که در لبنان هستید احتمال یک جنگ داخلی دیگه در لبنان می رود ؟
mood kerbesچند ساله که امثال جعجع و حریری دنبال جنگ راه انداختن هستند اما از ترس حزب الله دنبال متحد داخلی و خارجی هستن. رو انقلابیون سوریه (زامبی های وارداتی) حساب کرده بودن که دخلشون رو حزب الله آورد. حالا رو فلسطینی ها و النصره و داعش حساب کردن.
ببینیم چی میشه
1392/10/7 02:16 ب.ظ
سلام
راضی به مرگ کسی نیستم خیلی ناراحت شدم به خصوص وقتی تصاویر مردم عادی را دیدم که بی جان بر روی زمین افتاده بودند ولی کاش دراین ماشین به جای شطحه این سمیر جع جع یا سینیوره یا سعد حریری بودند شرشان کم میشد ..
mood kerbes انشالله بگو.
1392/10/7 10:58 ق.ظ
ای بابا این سعد حریری بنده خدا هم حق داره فکر کن بگه این کار توسط اسراییل یا تروریست عقب مونده است با این که خودش میدونه پدرش و این مشاورش که کشته باز میگه حزب الله چون اگر نگه خودش هم همین بلا سرش میاد واین همه ارثیه پدری بیصاحب میشه از ترس مرگ ! البته اگر تو لبنان بود الان شده بود برادر شهید شیخ سعد حریری آل سعود بعدش هم تو لبنان یا سوریه یه گرادنی چیزی به اسمش میکردن با اون یه تیکه ریش مسخره اش فکر کرده ملک عبدالله