تبلیغات
خاطرات و نظرات یک ایرانی ساکن لبنان - حزب الله سپر بلای ایران moodkerbes.info وبلاگ   به آدرس جدید منتقل شد. از این پس در وبلاگ جدید پذیرای شما هستم. moodkerbes.info  
 
درباره وبلاگ


استفاده از مطالب این سایت در صورتی که در آنها تغییری ایجاد نشود بلامانع است

مدیر وبلاگ : mood kerbes
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
خاطرات و نظرات یک ایرانی ساکن لبنان
www.moodkerbes.com
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
1392/05/7 12:53 ق.ظ
درود بر سید حسن نصرالله؛
رهبر حزب الله/
1392/03/24 03:36 ب.ظ
سلام امروز روز انتخاباته امیدوارم تا این ساعت رای داده باشید اگه رای هنوز ندادید برید رای بدید وقت کمی مونده
mood kerbesنترسید! ما یک ساعت و نیم از ایران عقب تریم. یعنی حتی اگر تمدید نشه بازم تا 9 و نیم شما وقت هست!
1392/03/24 03:26 ب.ظ
نه لبنانی هستن واگر اشتباه نکنم بعد از 2006 تشکیل شد تانگن که مقاومت فقط به طایفه خاصی مربوط میشه ولی اطلاعی زیادی درموردش نیست واگر قضیه نیو تی وی نبودحتی کسی هم اسمش رو نمیشنید
mood kerbesدقیق ترش اینه که حزب الله به کسانی که برای خودشون کمی نفوذ دارن کمک میکنه تا برای خودش در همه ی طوایف هم پیمان داشته باشه. قضیه اینه.
1392/03/24 12:22 ق.ظ
منظورم کتائب سرایا المقاومه که از نیروهای غیر شیعی طرفدار مقاومت تشکیل شده که قضیه نیو تی وی کا اونها بودکه حزب الله با تحسین خیاط صحبت کرد که شکایت نکند
mood kerbesفلسطینی ها رو میگی؟ اونا کلا دیوانه ان! زیر نظر حزب الله هم نیستن. حزب الله سعی می کنه با انواع روشها مولفة قلوبهم کنه!
1392/03/23 03:22 ب.ظ
در اینکه اکثر نیروهای حزب الله ادم های درستی هستند شکی نیست ولی اونها هم انسانند ممکن عدهای هم مشکل ساز تواونها پیدا یشه کمیته های مردمی حزبالله وابسته به حزیالله هستش خواهی نخواهی کارنادرست انجام بدن به اسم حزب الله تمام میشه گر از قومی یکی بی دانشی کرد نه که رامنزلت ماندنه مه را
mood kerbesچیزی که شما با نام کمیته مردمی از آن اسم بردید مانند بسیج ما است و تعبئة التربویة نام دارد. حتی این نیرو ها که توسط یک عضو حزب الله به ساختار حزب وصل می شوند بسیار منظم، حرف شنو و گوش به فرمان هستند. در مشکلات سالهای بعد از جنگ هم تا دستوری از بالا نیاید، حتی درصورت کشته دادن، دست به اقدامی نمی زنند.
یادبگیرن نیروهای خودسر ایران!
1392/03/22 06:04 ب.ظ
ازکجا مطمئنی که ابن هایی که پیراهن مشکی هااز طرفدارای حزبالله نبودن قضیه آتش زدن نیو تیوی (الجدید) رویادت رفته؟
mood kerbesحزب الله یه سیلی تو صورت نیروهای لحدی نزد وقتی اسراییل تنهاشون گذاشت، تو صورت کسایی که با جوون حزب الله سالن شکنجه رو طی می کشیدن! اونوقت میگی آتیش زدن و آدم کشتن؟ عمرا. نیروی حزب نبودن. طرفدار چرا.
کدوم آتیش زدن؟ این اخیر؟ اونو که به خاطر پخش اخبار از کثافتکاری و نجاست بازی سلفی ها ریختن آتیش زدن.
1392/03/22 03:14 ب.ظ
البته که این سپر دوطرفه است برادر جان .... این تجمعی که گفتی تزدیک سفارت ایران بوده یعنی قصد حمله به سفارت راداشتند!تعداشان چی زیاد بود؟ اقای سفیر (البته با نقل از سایت ها) تکذیب کردند!!اگر تجمع بوده پس چه چیزی را تکذیب کردند !!!!! .. مقاله ای در واشنتن پست چاپ شده در مورد حزب لله لبنان خیلی جالب بود که دشمن را وادار به اعتراف توانمندی های حزب لله میکند واقعاکه احساس غرور کردم بعنوان یک شیعه ..این وهابیها باید حسادت کنند خودشان ازدم همه احمق بیفرهنگ بیسواد هستندچشم ندارند که انسان های شریف با فرهنگ باشعور وفهمیده راببینند ..
mood kerbesواللا حزب الله تاحالا سپر بلا بوده و ایران پسر بلا! ایران غیر از کمک فکری و مالی خیلی کمک عملی نکرده تو درگیری های سیاسی و جنگی و اینا! یادت هست که سر جنگ 33 روزه آقا ممنوع کردن کسی بره. گفتن باید حزب الله خودش گلیمشو بکشه بیرون تا همه به قدرتش پی ببرن.
آقای سفیر حمله به سفارت را تکذیب کردن. یه عده سر خیابون سفارت اومدن و یه عده دیگه هم اومدن زدنشون. به نقل از تصویربردار الجزیره (نه خبرنگار یا خبر شبکه) به هر دو گروه پول داده بودن.
وهابی ها که اصلا انسان نیستن که بخوان شعور داشته باشن. زامبی که قابل این حرفا رو نداره!
1392/03/21 02:17 ب.ظ
ابنا همون پیراهن مشکی یا هستن
1392/03/21 02:08 ب.ظ
بازم سلام ممنون که پاسخ دادین
از طرز نوشتنتون متوجه شدم لحن تندی داشتید نسبت به نوشته هام! راستی من دخترم حالا اگه شما فکر کردید که دروغ گفتم تعجب کردم چون واقعا سوالاتی که در ذهنم بود رو نوشتم و برام جالب بود البته شاید هم اخلاقم به خاطر اینکه بین سه تا برادر بزرگ شدم و خواهری نداشتم یه خورده پسرانه به نظر برسه من اصلا منظورم این نبود که شما آدم بی احساسی نسبت به کشور تون هستید و طبق گفته های قبلم فقط خواستم نظرتون رو بدونم .
الان نمی دونید چه شور انتخاباتی کشور رو دربر گرفته من که خیلی مشتاقم تا روز جمعه که رای گیری هست برم و رای بدم البته به فرد اصلح . به امید خدا و با پشتیبانی از امام خامنه ای می ریم و رای می دیم و حماسه ای سیاسی می سازیم شما یادتون نره رای بدیداااا
یه چیز دیگه .... چرا گفتید اگر بهتون بلیط مجانی نانسی رو بدن نمی رید مگه چیزی بدی ازش دیدید؟ من جدیدا کلیپ هاشو دیدم ازش خوشم اومده می خواستم بدونم شما چی؟ بازم به خاطر اینکه جوابمو می دید متشکرم راستی امشب بازی ایران و لبنانه امیدوارم ایران پیروز شه!!!
mood kerbesسلام. نه بد برداشت نکنید. لحنم تند نبود. پر احساس بود! اینکه گفتم فکر نمی کنم دختر باشید برای اینه که تبلیغات زیادی برام میاد که اسمشونو میذارن الهام! و سوالاتون هم پسرونه بود و بیشتر دغدغه های پسراست. برای همین فکر کردم با اسم مستعار و شخصیت مستعار هستید.
ما که از جو انتخابات و شور و نشاطش در ایران دور هستیم اما رای میدیم. سه تا صندوق در بیروت و نبطیه و بعلبک هست و یک صندوق هم سیار.
خدمت شما عرض کنم نانسی خانم هرچند شیعه است و اهل جنوب، اما با جناح مخالفای ایران و حزب الله است و یه بار سه روز با سعد حریری تریاکی تو کشتی تفریحی رو آب بودن. دیگه چه کردن نمیدونم!!! ضمن اینکه با اجازه تون شنیدن صدای خواننده زن حرامه. حتی زنها هم حرامه گوش بدن. یادتون نره من هم عمل های زیبایی بکنم و با دستگاه صدامو قشنگ کنن، خیلی دلربا میشم! شک نکنید!
1392/03/21 11:18 ق.ظ
همان طور که حدس میزدم کار کار خودشان است برای ایجاد فتنه. میدانم حزب الله آدم کش نیست و این مخالفان حزب الله هستن که هر دفعه یکی از مردم رو میکشن. اطلاعات موثق دارم که دو گروه پول گرفته بودن تا یه نمایش اجرا کنن. یکی رو هم خوشون زدن کشتن تا فتنه شه. میدونستم
1392/03/21 12:38 ق.ظ
درضمن بگم که امروز سفیر ایران رو ریسجهور لبنان احضار کرده درمورد قضبه سفارت
mood kerbesچه غلطا! گنده گوژی فرمودند! یادم نمیاد سفیر آمریکا رو مثلا احضار کنن به خاطر حمله ی اسراییل یا همچین چیزی!
1392/03/21 12:36 ق.ظ
آخه فقط حادثه سفارت نیست در7ایار وسقوط دولت حریری پسر گفتن که جنبلاط ازابنا ترسیده وهمیشه هم اسم ابنا میاد وسط
mood kerbesابنا کیه؟
1392/03/20 09:49 ب.ظ
سلام ببخشید یه چند تا سوال نسبتا خصوصی داشتم اگه دوست داشتین جواب بدیم ممنون
دلتون برای ایران تنگ شده یانه ؟
از این که در لبنان زندگی می کنید و دور از کشورتون هستید چه احساسی دارید؟
اگر روزی بین ایران و اسرائیل جنگ بشه آیا حاضرید بیاید به کشورتون و از خاک این مرز و بوم حفاظت کنید ؟
راستی یه سوال عجیب داشتم که اگه جواب بدید واقعا ممنون می شم !!!!
نظرتون در باره نانسی عجرم چیه و در لینان محبوبیتش چطوریه
من منتظر پاسخ تون هستم
mood kerbesسلام
بله. بی قلب و بی احساس که نیستم! هیچ جای دنیا ایران نمی شود. شعار نمی دهم از نوشته های قبلی هم مشخص است.
زندگی در لبنان به سبب تشابهات زیاد فرهنگی و وجود فامیل سخت نیست و احساس غربت ندارم. اما کشور گرانی است و مردمش برای دولت ارزشی ندارند. چه برسد به من اجنبی!
جنگ ایران و اسراییل اتفاق نخواهد افتاد اما فرض کنیم جنگ شود، بنده ی تک و تنها به چه درد میخورم؟ ارزش نظامی بنده به لحاظ نداشتن آمادگی جسمی و بالا رفتن سن کم است. دوره ی نظامی خاصی هم که ندیدیم. سربازی هم یک بار بردن میدان تیر و گفتن الکی شلیک کنید تموم شه! گروهان ما دوم شد تو کل مرکز!!! اینم از این. اما در زمینه ی رسانه ای و اینترنتی حتما پای کار خواهم بود. حالا اگه هدایت پهپاد یادمون دادن یا هک کردن آرکیو، اونم استقبال میکنم.
نانسی عجرم یک خواننده است که مشهوره و پولداره. برای افراد غیر ملتزم محبوبه. به من بلیط مجامی هم بدن نمیرم! میدم شما برین! ؛)
راستی من شک دارم شما شخصیت واقعی تون دختر باشه! گفته باشم!
1392/03/20 05:09 ب.ظ
طرفد اران حزبالله که هروقت به چیزی میشه میگن قمصان السود اومدن
mood kerbesبله. اما دلیل نمیشه. حتی هیچ خبرگزاری فتنه گری هم نگفته حزب الله بود و زد طرف رو کشت.
1392/03/20 02:38 ب.ظ
در لبنان چه خبره !!؟؟ این خبر صحت داشته که میخواستند در مقابل سفارت ایران تجمع کنند ویک نفرهم کشته دادن !!البته میگویند سفیر ایران تکذیب کرده !! اگر طرفداران وهوادران حزب لله در میدان باشند بعید میدانم طرفداران 14 مارس کاری از پیش ببرند خدا به خیربگذرونه
mood kerbesتکذیب کردن حمله به سفارتو، نه اجتماع و تظاهراتو.
1392/03/20 01:58 ب.ظ
این پیراهن مشکی ها کیا هستن اگر اطلاعی داری یکم توضیح بده ممنون
mood kerbesکدوما؟ آها اونا! نمیدونم! جدی میگم. چون حتی مخالفای حزب الله نگفتن اینا حزب الله هستن. به نظرم یه صحنه سازی باشه برای کوتاه کردن دست ایران در لبنان. فکر کنم کار خودشونه.